درباره ما

امروزه به دلیل وجود تحریمهای شدید، معمولا ً گیمیرهای ایرانی امکان خرید آیتمهای مورد نیاز خود در بازیهای مختلف را ندارند و یا این خریدها با صرف زمان زیاد و پرداخت مبالغ بیشتر امکان پذیر است. برای رفع این مشکل فست ایکس در سال ۹۸ با هدف انجام خریدهای درون برنامه‌ای بازی پابجی موبایل با تمرکز بر انجام سفارشات با قیمت مناسب و با سرعت بالا تاسیس شد.

پس از چند سال تجربه موفق در زمینه فروش یوسی پابجی موبایل توانستیم رضایت تعداد زیادی از طرفداران این بازی موبایلی را جلب کنیم و تصمیم گرفتیم به مرور زمان با اضافه کردن محصولات بیشتر امکان خدمت رسانی به طیف بیشتری از افراد را داشته باشیم.

شما در آینده می توانید طیف وسیعی از محصولات مانند انواع گیفت کارتها، اکسسوریهای بازیهای موبایلی و خدماتی نظیر انجام خرید های درون برنامه ای بازی های پرطرفدار موبایلی مانند یوسی پابجی موبایل و یا سی پی کال آف دیوتی موبایل و … را در کمترین زمان ممکن و پایین ترین هزینه دریافت کنید.

به عنوان یکی از نقاط قوت فست ایکس در طول این چند سال خدمت رسانی می‌توان از تیم پشتیبانی حرفه‌ای نام برد که در پلتفرمهای مختلف تا زمان تکمیل سفارش شما همراه شما خواهند بود.